Arkansas State Representative

Josh Miller

Republican  •  66th District 91st General Assembly
Party
Republican
Past Service
Heber Springs City Council; First Term House 2013
Seniority
17
Religion
Baptist
Occupation
Property Investor/Manager
Download Headshot
Josh Miller
About Rep. Miller

Elected Terms

2019 (Jan 1st, 2019 — Dec 31st, 2020) 2017 (Jan 1st, 2017 — Dec 31st, 2018)

Newsroom

Daily Summary for January 15
Daily Summary for January 15

It was another historic day in the House Chamber as all newly elected constitutional office took the...


Contact Representative Miller

Josh Miller
josh.miller@arkansashouse.org


P. O. Box 814
Heber Springs, AR 72543
501-365-3599